Ogłoszenia duszpasterskie 1.01.2017 r. – Ur. św. Bożej Rodzicielki Maryi

• Dzisiaj za publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można dzisiaj uzyskać odpust zupełny.
  • Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej na 1900 do wspólnego śpiewania kolęd przy żłóbku.
  • We wtorek o godz. 1700 różaniec za zmarłych połączony z wypominkami, a potem Msza św. wieczorna o godz. 1800 w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze Święte będą odprawiane wg. porządku niedzielnego, a ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. Tego dnia w kościele błogosławimy kadzidło i kredę; nasz kościelny pan Mirek przygotuje kredę i kadzidło, które można będzie wziąć do domów.
  • Stowarzyszenie Forum Chrześcijańskie zaprasza dzieci na coroczne spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się 6 stycznia 2017 roku o godzinie 16.00 w dolnym kościele.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Z racji przypadającej w pierwszy piątek uroczystości Trzech Króli ks. Tomasz odwiedzi chorych z komunią świętą 13 stycznia.
  • W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 1130 nasza schola dziecięca zaprasza na koncert kolęd, a po Mszy św. o godz. 1300 spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca.
  • Stowarzyszenie Forum Chrześcijańskie z Grupą Charytatywną składa serdeczne podziękowanie wszystkim wolontariuszom i parafianom za udział w świątecznej pomocy potrzebującym rodzinom z naszego miasta. Dzięki państwa ofiarności udało się zakupić i dostarczyć 138 paczek żywnościowych za co składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  • W imieniu ks. prał. Mirosława Mikulskiego, pragniemy podziękować rodzinom naszej parafii, które przyjęły na nocleg dzieci i młodzież. Gościło w naszych domach 80 -ro dzieci i opiekunów z Litwy Białorusi i Polski.
  • Trwa wizyta duszpasterska: pon. – pt. od godz. 16.00, w soboty od godz. 10.00.

Plan kolędy w najbliższym czasie jest następujący:

2.01.   Poniedziałek (4) Wiosenna, Wesoła, Staszica z blokami, Błękitna bez bloków (2), Wiślana i Korczaka (2)

3.01.  Wtorek  (4)     Polna bez bloków, św. Józefa i blok Polna 9A (4)

4.01.  Środa (4)        Lelewela (2) Kościuszki (2)

5.01.  Czwartek (4)   Powstańców Warszawy (4)

7.01.   Sobota (4)                Botaniczna, Wodna, Skośna, Skrajna, zaciszna, Boczna, Walentego, Rodziewiczówny, Orzeszkowej, Dziekońska, Noakowskiego, Małkowskiego, Budziszewskiej, Łąkowa, Drogowców, Aleja Przyszłości, Telimeny, Muzyczna (2), Jarosławska, Parkingowa, Wschodnia (2)