Ogłoszenia duszpasterskie 06.01.2018 r. – Ur. Objawienia Pańskiego

• W osobach trzech króli lub mędrców ze Wschodu cały pogański świat złożył pokłon i ofiarował dary nowonarodzonemu Królowi wszechświata. Jezus objawił się im jako Zbawiciel całej ludzkości. Wspominając to wydarzenie, każdy z nas na nowo przyjmuje Jezusa za Zbawiciela. Pan Jezus dla mnie przyszedł na świat, dla mojego zbawienia.
  • Msze Święte dzisiaj są odprawiane wg. porządku niedzielnego, a ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. Nasz kościelny pan Mirek przygotował kredę i kadzidło, które można wziąć do domów. Błogosławimy dzisiaj kadzidło i kredę. Niech wonny dym kadzidła wypełni nasze domy, a drzwi niech ozdobi wyznanie naszej wiary: niech Chrystus błogosławi to mieszkanie – piszemy na drzwiach: K+M+B 2018.
  • Stowarzyszenie Forum Chrześcijańskie i ks. Proboszcz zaprasza dzieci na coroczne spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się dzisiaj o godzinie 16.00 w dolnym kościele.
  • Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 1800 zespół MOKKA zaprasza na koncert kolęd.
  • Jutro przypada święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. W tym dniu po Mszy św. o godz. 13.00 Opłatkowe spotkanie wszystkich Kół Żywego Różańca.
  • Również jutro po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  • Jutro o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Józefowie (dawne gimnazjum) odbędzie się noworoczny koncert charytatywny dedykowany podopiecznym Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Jest to unikalne w skali kraju miejsce, w którym przebywają noworodki i niemowlęta czasowo lub trwale pozbawione opieki rodzicielskiej. Więcej na plakatach. Serdecznie zapraszamy.