W OCZEKIWANIU NA MATKĘ BOŻĄ W JASNOGÓRSKIM WIZERUNKU

Największym wydarzeniem ostatnich miesięcy będzie nawiedzenie naszej parafii przez Maryję w kopii Obrazu Jasnogórskiego. Nasza Matka i Królowa przybędzie do nas 26 listopada, w niedzielę, o godz. 19.00. do tego ważnego wydarzenie pragniemy się dobrze przygotować, by otworzyć się na działanie Bożej Łaski. Pomoże nam w tym dobrze nam znany Ojciec Romuald Kszuk ze Zgromadzenia Ojców Szensztackich.

Spotkanie z Matką Bożą poprzedzi więc Triduum przygotowujące nas do tego wydarzenia

PROGRAM TRIDUUM:

24.11.2017. (piątek)

18.00 – Msza św. z kazaniem i możliwością spowiedzi

25.11.2017. (sobota)

7.00 – Msza św. z kazaniem i możliwością spowiedzi

8.30 – Msza św. z kazaniem i możliwością spowiedzi

11.00 – Msza św. z kazaniem i możliwością spowiedzi

16.00 – Msza św. z kazaniem i możliwością spowiedzi

18.00 – Msza św. z kazaniem i możliwością spowiedzi

W sobotę będą zaproszeni księża w godz. 8.00 – 12.00. Zachęcamy więc by w tym czasie skorzystać z Sakramentu Pojednania.

26.11.2017. (niedziela)

Msze św. z kazaniem i możliwością spowiedzi, odprawiane wg porządku niedzielnego, również będą dobrym, bezpośrednim przygotowaniem do spotkania z Maryją.

W tym dniu zapraszamy wszystkich ko kościoła na godz. 19.00. Powitamy uroczyście Matkę Bożą specjalnym nabożeństwem i zaraz po nim ok. 19.20 Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Henryka Hosera SAC.

Plan doby nawiedzenia – kliknij tutaj!