Ur. Wszystkich Świętych na cmentarzu – Msza św. o godz. 13.00 – bp Kazimierz Romaniuk

06-092-a1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych – o godz. 1300 będzie odprawiona na cmentarzu (koncelebrze józefowskich proboszczów będzie przewodniczył bp senior Kazimierz Romaniuk) i po niej procesja żałobna po cmentarzu.

Nie zapomnijmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. W tę uroczystość uwielbiamy Boga wszystkich czasów w Jego świętych – w ludziach, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego przykazaniom. Dla nas są oni drogowskazami na drodze do wieczności, na radosne spotkanie z Ojcem w Niebie. Msze św. w tym dniu jak w niedziele 700, 830, 1000, 1130, 1300 (na cmentarzu!), 1800 i 2000.

W tym dniu przypada dokładnie 95 rocznica erygowania naszej parafii.  Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.