Ogłoszenia duszpasterskie 23.02.2014 r. – 7 Niedziela Zwykła

• Na końcu nadchodzącego tygodnia przypada pierwsza sobota miesiąca, kiedy goręcej zwracamy się do Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece nasze codzienne troski. Po Mszy św. o godz. 700 Fatimski różaniec Wynagradzający, a po Mszy świętej wieczornej Nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała.
  • Za tydzień I niedziela miesiąca: po Mszy św. o godz. 13.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i spotkanie Kół Żywego Różańca, a o godz. 17.00 w salce na plebanii spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci.
  • W niedzielę za tydzień będziemy gościć proboszcza parafii w Nadmie, ks. Grzegorza Mioduchowskiego, który będzie głosił Słowo Boże oraz zbierał ofiary na budowę kościoła w Nadmie. Bóg zapłać za wspieranie tego dzieła.
  • Pamiętajmy też, że 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
  • Z apelem o gesty solidarności i wsparcie dla narodu ukraińskiego w tym szczególnie trudnym dla niego czasie zwraca się do nas Prezydium Konferencji Episkopatu Polski. Biskupi zachęcają wiernych do modlitwy w intencji Ukrainy, zwłaszcza w czasie Mszy Św. Proszą również o podjęcie postu. Ogólnopolskim dniem modlitwy i postu za Ukrainę będzie piątek 28 lutego br. Włączmy się w tę ogólnokrajową akcję.